18.10.2018 r Prezentacja multimedialna,,LISTY PACZKI KOLOROWE ZNACZKI”

W związku z ,,Dniem Listonosza”dzieci obejrzą prezentację multimedialną,,,LISTY PACZKI KOLOROWE ZNACZKI”.Nasze Smyki poznają codzienną pracę listonosza, który od rana roznosi listy i paczki na których naklejone są kolorowe znaczki. Dowiedzą się kim jest nadawca i adresat i jak wygląda droga przesyłek. W tym celu odwiedzą pocztę gdzie zapoznają się z pracą urzędników pocztowych. Dowiedzą się, że na poczcie oprócz wysyłania listów i paczek można także płacić rachunki, wypłacać i wpłacać pieniądze a także kupować znaczki i kartki pocztowe. Zobaczą jak wygląda transport przesyłek od nadawcy przez sortownię i dalej do adresata. W sortowni obejrzą nie tylko tradycyjne sortowanie ręczne ale również nowoczesne, zautomatyzowane linie sortownicze.

Opublikowano w Aktualności, Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.