,,Indiański tydzień”- relacja!!!

Rozpoczęliśmy kolejny tydzień wakacyjnych przygód, tym razem wyruszyliśmy do indiańskiej wioski .W pierwszy dzień wszystkie dzieci otrzymały indiańskie imiona i  wykonały  indiańskie opaski ,za pierwsze zadanie otrzymały pierwsze piórko. W drugim dniu Indianie przyodziali się w kolorowe tuniki własnoręcznie wykonane , a na koniec dnia przyszedł czas na ćwiczenia w rzucie do celu i kolejne piórko. Wszystkie szkraby prezentowały się cudownie …

Kolejny dzień ,Nasi Indianie zdobywali nowe umiejętności :tropienie zwierzyny po śladach ,które doprowadziły nas do lasu…a tam czekał na nas niedźwiedź ,na jego widok Indianie wydali swój okrzyk radości ,a następnie wybrały się do lasu w celu rozpoznawania drzew m.in. po liściach ,po korze oraz owocach .Radości było po pachy.Za kolejne umiejętności dzieci otrzymały kolejne piórko.

Czwartego dnia Indianie kształtowali umiejętności manualne i fizyczne ,dzień rozpoczął się od nawlekania koralików z indiańskimi amuletami , a następnie wyruszyliśmy na ,,indiańskie zawody . Między innymi : wyścig jaszczurek ,wyścigi węży , indiański tor przeszkód oraz gra w indiańską piłkę ,która wzbudziła wielkie zainteresowanie.

Bezkonkurencyjna była drużyna ,,Dzielnego Niedźwiedzia”

Ostatniego dnia Indianie osiągnęli zamierzone umiejętności i postanowili zbudować własną wioskę. Było twórczo , ciekawie i kolorowo .A na koniec nadszedł czas na odpoczynek w swoich nowych domkach i okrzyki radości…,,Niech żyje indiańska wioska”

 

 

 

Opublikowano w Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.