„Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszy lampion dyniowy”

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie wszystkim dzieciom oraz rodzicom. Jak co roku poziom prac był bardzo wysoki, a wybór bardzo trudny. Niezmiernie się cieszymy,że po raz kolejny kreatywność uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jednak niektóre dynie były dla nas wyjątkowo fascynujące i postanowiliśmy je nagrodzić. Ocenialiśmy przede wszystkim wkład pracy dziecka, pomysłowość oraz estetykę. I tak oto :

I miejsce: Wiktoria Moroncelli, Kalina Zakrzewszka, Pola Dyguła

II miejsce: Mateusz Szymański, Gabrysia Kacperska, Zbyszek Szymczak

III miejsce: Jagódka Bińkowska, Emilka Łubińska, Marcin Kulikowski

Wyróżnienia otrzymali: Alan Kruczek, Nicholas Moroncelli, Amelka Gronek, Gloria Skarżyńska, Ola Prześlakiewicz, Zosia Tokarewicz, Zosia Błesznowska, Krystian Cichomski, Oliwier Trzoch, Julek Jagiełło, Robert Strójwąs, Filip Chylak

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy!

Opublikowano w Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.