Tabelka zajęć dodatkowych

27.11.2020r ,,Andrzejki”

Hokus – pokus wosku lanie… Co ma stać się niech się stanie!!!tego dnia nasze smyki przeniosą się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci będą mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę od Mikołaja” i tą daleką… „kim będę w przyszłości”. Ten magiczny dzień będzie okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz do super zabawy.Prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci na ten dzień:)

25.11.2020r ,,Dzień Pluszowego Misia”

25 listopada, w naszym przedszkolu będziemy obchodzili  Święto Pluszowego Misia. W dniu tym najważniejszymi gośćmi będą pluszowe misie ,Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.Edytuj

15.11.2020 r-Projekt ,,Podróże ze Smykiem”-Litwa

12.11.2020r Projekt ,,Smyki Poznają Zawody „-Pilot Wojskowy.

10.11.2020r-Projekt patriotyczny ,,Pokaz Mody Patriotycznej”

10.11.2020r ,,Święto Niepodległości”

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.
10 listopada w naszym przedszkolu będziemy obchodzić 102 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci będą uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas Polaków dzień. Głównym celem uroczystości będzie kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.Prosimy o przygotowanie stroju galowego dla dziecka na ten dzień.

Zajęcia dodatkowe październik

30.10.2020 ,,Dzień Szalonej Dyni”

W tym dniu czeka na dzieci wiele atrakcji związanych z dynią.Prosimy o przygotowanie w tym dniu w miarę możliwości pomarańczowych ubranek.W tym dniu ogłosimy także zwycięzców konkursu na najciekawszy lampion dyniowy 🙂

30.10.2020 r ,,Wyjście na Pomnik Pamięci Narodowej”

Jak co roku o tej porze wybierzemy się w Miejsca Pamięci Narodowej aby zapalić symboliczny znicz.