25.06.2020r ,,Ziołowy ogródeczek”-zajęcia eko

23.06.2020r ,,Dzień Ojca”

Tata to osoba niezwykle ważna nie tylko w życiu małego dziecka, ale także dorosłego i dojrzałego dziecka. Wiecie ,że Dzień Ojca  w Polsce oficjalnie pojawił się dopiero w 1965 roku?Pokolenie obecnych dziadków, dnia ojca w okresie dzieciństwa swoich dzieci nie obchodzili. Obecnie sytuacja się zmienia, maluchy na równi celebrują święto mamy jak i taty ,my również!

19.06.2020r ,,Pożegnanie Starszaków”

Pożegnania niosą zawsze ze sobą dużo wzruszeń, a taki dzień nadejdzie 19 czerwca. Przyjaźnie, które narodziły się tutaj, to cenny skarb, który ze sobą Smyki zabiorą. To, czego nauczyły się, to pierwszy bagaż ich doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsze sukcesy. To niezatarte wspomnienia z ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze.W tym roku będzie niezwykle kameralnie , ale mimo wszystko uroczyście.

16.06.2020r ,,Dzień owocowy”-zajęcia kulinarne

08.06.2020r ,,Dzień Oceanów”

8 czerwca obchodzimy w Polsce Światowy Dzień Oceanów .W tym dniu  nasze Smyki będą poznawały bogactwo i różnorodność tego niezwykłego świata.Celem obchodów tego dnia będzie  zainteresowanie światem podwodnych głębin, zwierząt, raf koralowych, wzbudzenia zachwytu i poczucia odpowiedzialności!

01.06.2020,,Dzień Dziecka”

Czy wy wiecie, czy wy wiecie,
Ile dzieci jest na świecie?
Kto by to policzyć mógł
Tyle serc, i rąk, i nóg?
A choć dzieci jest tak dużo,
Wszystkie wspólnej sprawie służą,
Wszystkie pragną, pragną z całych sił,
Żeby świat szczęśliwy był.

J. Brzechwa

Tego dnia czeka nasze Smyki wyjątkowy dzień:)

29.05.2020r,,Truskawkowe szaleństwo”-zajęcia kulinarne