01-05. 08. 2016 r.  „Bezpieczne wakacje: w górach, nad morzem i na drodze.”

Poniedziałek
„Idę, biegam i przechodzę po bezpiecznej dla mnie drodze. Światła, znaki oraz pasy wyznaczają moje trasy. Stoję zawsze na czerwonym, idę śmiało na zielonym. Nie ma świateł? Szukam miejsc, gdzie na pasach można przejść.” Dziś nasze smyki same stworzą KODEKS BEZPIECZNYCH WAKACJI.

Wtorek
Jak wygląda koło ratunkowe, a w nim przedszkolak? Nasze smyki przeniosą swoją wyobraźnie na papier.

Środa
„Morze, nasze morze..” Dziś nasze smyki dowiedzą się o czym mają pamiętać i czego przestrzegać podczas pobytu nad wodą. Dlaczego należy pływać tylko w miejscach strzeżonych? RATOWNIK-to on czuwa nad naszą zabawą!

Czwartek
Czy wszystkie smyki wiedzą jak zachować się na drodze? Jakie są bezpieczne i niebezpieczne zachowania? Dziś to sprawdzimy i czegoś nauczymy, a w tym temacie pomoże nam historyjka obrazkowa.

Piątek
Wybierając się w góry należy zadbać o odpowiedni ubiór, sprzęt i wiele innych rzeczy, które nasze smyki odszukają w ogrodzie przedszkolnym i zapakują do walizki.

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.