03.10- 10.10.2016r. „Akcja CZYSTY ANIOŁEK”

Nasze przedszkole od lat angażuje swoich podopiecznych w pomoc innym, tym którzy tej pomocy szczególnie potrzebują. W tym roku przyłączamy się do akcji „Czysty Aniołek”. Akcja Czysty Aniołek organizowana jest w całej Polsce, jak również poza jej granicami  . Pracownicy Stowarzyszenia Pięknych Aniołów często dwiedzają domy ubogich rodzin i dzięki temu zwrócili uwagę na bardzo ważny problem.W domach tych brakuje podstawowych środków czystości tj. mydło czy szampon. Dzieci nie mają szczoteczek do zębów ani pasty. Za ręczniki służą stare pocięte prześcieradła. Akcja ta ma na celu zbiórkę środków czystości dla dzieci z najuboższych rodzin i przekazanie ich do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zbieramy: mydła, szampony, ręczniki, pasty i szczoteczki do zębów. Honorowy patronat nad akcją objął Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak.

Pomagajmy! bo dobro zawsze do Nas powrawca!

 

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.