06.12.2019r,,Warsztaty kulinarne-świąteczne pierniczki

Na warsztatach nasze Smyki będą przygotowywać pierniki według najstarszych tajników. Ważną rolę będą odgrywały zmysły: dotyku, węchu i smaku, gdyż będą mogły dotknąć, powąchać i posmakować każdego ze składników potrzebnego do produkcji. Kolejnym etapem będzie samodzielne wykonanie pierników:) Pierniki świąteczne warto piec nie tylko dla ich smaku, ale także dla podtrzymywania tej pięknej tradycji i integracji. Dzieci otrzymają przepis na pierniczki, aby mogły kontynuować działania w rodzinnym gronie. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż prawdziwa, pachnąca choinka, udekorowana pierniczkami i ciasteczkami własnego pomysłu prawda?Prosimy o przyniesienie czapek mikołajowych tego dnia:)

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.