07.02.2020r ,,Międzynarodowy Dzień Pizzy”

W niedzielę  9 lutego obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Pizzy, ale nasze przedszkolaki postanowiły świętować już w piątek 7.01 i tego dnia zamienimy   sale we włoskie pizzerie.
Będziemy łączyły ze sobą składniki i komponowały ulubione smaki, a kiedy gotowe pizze będą piekły się w piecu dzieci poznają historię pizzy, kraj jej pochodzenia i ulubione dodatki do pizz na całym świecie,obejrzą prezentację  multimedialną  na temat Włoch i zabaw przy piosence z pizzą w roli głównej. Następnie dzieci podzielą się zadaniami i same zrobią ciasto, sos, pokroją składniki i stworzą  smaczne pizze, na których znajdą się wybrane przez dzieci składniki.Zapach pizzy będzie unosił się po całym przedszkolu!!!

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.