08.08- 12.08.2016r, „Zabawy podwórkowe”

Z czym kojarzy nam się dzieciństwo? Oczywiście z bieganiem po podwórku i zabawą od rana do późnego wieczora, z krótką przerwą na obiad. Chcemy  pokazać  dzieciom, w co bawiliśmy się w ich wieku, a wtedy z pewnością chętniej spędzą czas na podwórku. Jest bardzo wiele zabaw, w które my  bawiliśmy się w dzieciństwie, a które mogą równie mocno spodobać się naszym dzieciom.Wiele zapomnianych dziś gier i zabaw odbywało się z wykorzystaniem artykułów i przedmiotów znalezionych na podwórku w lesie lub na łące. Często służyły one do czegoś zupełnie innego.

 Poniedziałek

 ,,W poszukiwaniu dzikiej przyrody”..ciekawe co uda nam się zobaczyć?na pewno nie będziemy się nudzić:)

Wtorek

,,Piknik dla pluszaków”

Kto pamięta zabawy w bawidko??potrawy ze stokrotek i liści?a może herbatka ze skorupki orzecha włoskiego?

Środa

Wyjeżdżamy do Zakątka Kultury w Piasecznie na spektakl ,,Falko Show”

Czwartek

,,Projektanci mody”

 A stroje będą wyjątkowe …z liści ,jarzębiny…i innych znalezionych skarbów.

Piątek

,,Jagodowe pyszności”

Lato to czas zbiorów jagód ,a my je uwielbiamy …zrobimy z nich pyszny koktajl jagodowy i pyszne jagodowe muffinki.

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.