10.11.2015 „Festiwal piosenki patriotycznej”

„Kto ty jesteś – Polak mały
Jestem przedszkolakiem, lat niewiele mam
o Święcie Niepodległości opowiem Wam”

 Już w grupie najmłodszych dzieci można budzić przywiązanie do ojczyzny, do swego miasta, uczyć dostrzegać jego piękno, słowem kształtować uczucia, z których po latach zrodzić się może prawdziwy, patriotyzm. Aby w przyszłości dziecko rozumiało słowo: Polak – patriota – Polska – moja Ojczyzna, należy „małymi kroczkami” przybliżać mu obraz kraju, rozbudzać, rozniecać tę iskierkę patriotyzmu prostymi sposobami .My z okazji Narodowego Święta Niepodległośći 11 listopada  organizujemy „Festwial piosenki patriotycznej” .  Każda grupa zaprezentuje wybraną piosenkę. W tym wyjątkowym dniu będą nam rónież towarzyszyć niezwykli goście…

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.