13.08- 17.08.2018r. „VII tydzień wakacji”

„Owocowo warzywne kolory tęczy „

1.Nazywamy warzywa i owoce. Segregujemy karty z ilustracją przedstawiającą owoce i warzywa według koloru. Przygotowanie soku wieloowocowego
2. Dzieci tworzą deskę „Menu koktajli i soków” na kolejne dni. „Zielone zagadki Pani Zdrówko” Koktajl z naszego MENU w kolorze zielonym
3.”Poszukiwacze Witaminek” odnalezienie wśród warzyw i owocu tylko tych o kolorze czerwonym.Rozmowa z dziećmi na temat jak ważna rolę odgrywają warzywa i owoce. Piosenka Czerwone Jabłuszko. I oczywiście koktajl lub sok z czerwonych warzyw i owoców 4.Dzien zoltych warzyw i owocow dzieci zapoznaja sie z nimi i dowiedza jak wplywaja na nasze zdrowie .Z surowców wtórnych dzieci robią duży owoc i warzywo
5. Bal owocowo-warzywny zwieńczony sorbetem wykonanym przez dzieci
Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.