14.02.2020r,,Bal Walentynkowy”

W tym dniu wśród dzieci królował kolor miłości, czyli czerwień. (Prosimy Rodziców o przygotowanie czerwonych strojów) Przedszkolaki podczas balu walentynkowego będą się  doskonale bawiły i dowiedzą się wielu ciekawostek na temat dnia św. Walentego m.in. tego jak Walentynki obchodzone są w innych krajach np. Francuzki kupują sobie kwiaty, Włosi kupują ubrania w kolorze czerwonym , a Japończycy obdarowują się czekoladkami „giri-choko”.  W przerwie między tańcami odbędą się ciekawe zabawy, np.  odszukanie swojej drugiej połówki serca,  serduszkowce losowanie oraz taniec z balonem. Po części tanecznej i konkursowej nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na najsympatyczniejszą Walentynkę i Walentego!!!Wszyscy uczestnicy konkursu zostaną  nagrodzeni lizakami w kształcie serc.

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.