18-07- 22.07.2016 „Smyki w krainie czarów”

Poniedziałek

Czarodziejski tydzień rozpoczniemy od utrwalenia najbardziej czarodziejskich słów, które mają najpotężniejszą moc!  Każdy Smyk otrzyma odznakę dżentelmena oraz odznakę damy , jeżeli sprosta trudnemu teście wielkiego czarodzieja!

Wtorek

Wspaniały występ pt. „Czarodziejskie igraszki”. Czarodziej zaprezentuje wiele magicznych sztuczek a przedszkolaki  będą mogły nauczyć się wiele magicznych trików. Na koniec  przygotują przedstawienie, w którym dzielny rycerz na swoim rumaku, uratuje piękna królewnę przed trójgłowym smokiem. Naszych Smyków czeka prawdziwie czarodziejska przygoda!

Środa

Kim byłby czarodziej bez swojej magicznej różdżki oraz magicznej peleryny? Dziś stworzymy niezbędne akcesoria każdej prawdziwej czarodziejki oraz czarodzieja. Ciekawe czy  uda nam się wykorzystać ich magiczną moc i coś lub kogoś zaczarować?

Czwartek

Czary w kuchni to jest to co czarodziejki i czarodzieje lubią najbardziej! Wspólnymi siłami, wyczarujemy wspaniałe smakołyki!

Piątek

Czas pożegnać czarodziejską krainę, a na znak, że zawsze o niej pamiętać będziemy- wykonamy wspaniałą makietę przedstawiającą „Smyki w krainie czarów”. Na pewno nie zabraknie wróżek, elfów i innych czarodziejskich stworzeń, oraz tego co podpowie nam wyobraźnia!

 

 

 

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.