20.07- 24.07.2015 „Olimpiada na wesoło”

Dzień 1

Igrzyska olimpijskie  to najstarsza i zarazem największa międzynarodowa impreza sportowa ,organizowana pod hasłem szlachetnego współzawodnictwa i braterstwa wszystkich narodów. Przeniesiemy się do starożytnej Grecji, aby poznać początki tego wielkiego sportowego wydarzenia. Zapalimy również słynny znicz olimpijski, aby oficjalnie rozpocząć naszą OLIMPIADĘ NA WESOŁO.

Dzień 2

W tym dniu wspólnie stworzymy wielką flagę olimpijską, bez której Olimpiada nie mogłaby się odbyć. Co oznaczają różnokolorowe koła ? Czy ich kolory mają jakiekolwiek znaczenie? Odpowiedzi na te pytania nasze Smyki poznają już wkrótce..

Dzień 3

Dwie wspaniałe drużyny staną do „boju” o wspaniałe medale. Konkurencje nie będą łatwe , jednak  z przymróżeniem oka…, więc niech zwycięży NAJLEPSZY!

Dzień 4

Sport to zdrowie- każdy Smyk to powieJ ale żeby być zdrowym, trzeba jeść zdrową żywność. W tym dniu odbędzie się nietypowa konkurencja na najzdrowszą i najpyszniejszą kanapkę!  Mmmmm…..PYCHA!

Dzień 5

Ostatni dzień naszej Olimpiady to uroczyste wręczenie medali. Kto stanie na podium? Dowiemy się już niebawem. Na koniec przy tancach i hulańcach otworzymy SZAMPANA!

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.