23.02.2017r. „Wielkie pączkowanie”

Nasza placówka po raz kolejny bierze udział w akcji Fundacji Kapucynów „Wyślij pączka do Afryki”. Serce Afryki od wielu lat targane  jest wojnami. Od tygodni nasilają się tam ataki rebeliantów okupujących kraj. Największe ofiary ponosi miejscowa ludność, a zwłaszcza niewinne dzieci, które pozbawione domu i opieki rodziców, umierają z powodu głodu i chorób. Jedyną nadzieją dla nich jest pomoc misjonarzy. Ciepły posiłek i bezpieczne schronienie są szansą na przeżycie.Tak zrodził się pomysł,  aby zaprosić Was – ludzi dobrej woli, żeby w  tłusty czwartek podzielić się swoim pączkiem. Każdy to może zrobić – kupując specjalnego „afrykańskiego pączka”, od którego  nie rośnie brzuch, tylko serce!

 

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.