24.09.2015 „Wycieczka na Lotnisko Chopina”

Grupa II oraz III wyjeżdża na wycieczkę na Lotnisko Chopina zorganizowaną przez firmę LOT. W programie wycieczki: warsztaty prowadzone przez stewardesę w biurowcu Lot-u (dzieci dowiedzą się jak wygląda przygotowanie bagażu do lotu, prawidłowa odprawa w rejs oraz czemu samoloty latają i jak działa silnik samolotu), przejście na teren bazy LOT AMS, przejście przez kontrolę bezpieczeństwa, zwiedzanie hangaru należącego do LOT AMS (w hangarze dzieci obejrzą samoloty, które aktualnie są serwisowane, zobaczą jak wygląda przegląd samolotu), przejazd busami załogowymi, którymi codziennie jeździ załoga LOT-u na Lotnisko Chopina, zwiedzanie hali odlotów i przylotów, mały posiłek oraz drobny upominek od załogi.

 

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.