06.03- 10.03.2017r.”Opatrunek na ratunek”

Po raz trzeci bierzemy udział w akcji „Opatrunek na ratunek”. W misyjnych placówkach medycznych każdy bandaż czy plaster są na wagę złota. Tam przydaje się dosłownie wszystko.  Bywa, że nawet płótno, którym w Polsce wolontariusze obszywają paczki, na miejscu jest darte na bandaże. W tropikalnym klimacie rany goją się gorzej, a życie codzienne obfituje w wypadki (poparzenia dzieci od paleniska, zranienia, ukąszenia dzikich zwierząt, ropnie będące wynikiem działalności czarowników, wreszcie zapomniany już przez Europę trąd). Dlatego powstała Akcja „Opatrunek na Ratunek”. Przyda się każdy bandaż, gaza, kompres,  plaster. Potrzebne są także rękawiczki gumowe, wata, a nawet igły i strzykawki. Produkty zbieramy od 06.03.2017r. do 10.03.2017r. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji!

Opublikowano w Terminarz.

Możliwość komentowania jest wyłączona.