Tydzień V (28.07- 01.08.2014) „W cyrku”

W ostatnim tygodniu w naszym przedszkolu było wesoło i kolorowo a to za sprawą zajęć o tematyce cyrkowej!!! Istotnym elementem była odpowiednio dobrana muzyka cyrkowa tworząc nastrój, a stroje dzieci, były zgodne z tradycjami cyrkowymi. Bawiliśmy się w żonglerów ,klaunów i treserów zwierząt.  Wykonaliśmy kolorowe klauny, bawiliśmy się z chusta klanzy tworząc m.in namiot cyrkowy. Odbył się również jarzynowy tor przeszkód i wiele innych konkurencji sportowych i cyrkowych.Na uwagę zasługiwał również występ Klauna Kluseczki,którego dzieci bardzo polubiły. Tydzień zakończyliśmy kolorowymi deserkami, które wywołały wiele radości.

radości. i odśpiewaliśmy uroczyste stolat naszej małej jubilatce.Już w poniedziałek rozpoczynamy kolejną przygodę ,tym razem wybierzemy się do królestwa pszczół.

 

Opublikowano w Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.