Wakacje w Smyku – tydzień I ,,Dziki Zachód”

Poniedziałek

Cofneliśmy się w czasie do kowbojskiego miasteczka z pomocą gry pt” Dziki Zachód”. Uwaga! każdy rzut kostką to coraz trudniejsze zdanie i coraz większa wiedza dla każdej z kowbojskich drużyn. Kto wygra? Dzielne kowbojki czy nieustraszeni kowboje? Kości zostały rzucone…

Wtorek

Każde kowbojskie miasteczko posiada swojego nieustraszonego szeryfa. A my będziemy mieliśmy ich aż dwóch! A co! Żeby otrzymać złotą odznakę potrzeba nie lada siły, odwagi i wytrwałości. Prawdziwemu szeryfowi nie straszna żadna sportowa konkurencja, a więc do biegu gotowi? START!!!

Środa

Kto z Was wie co kowboje lubią najbardziej? Czekolada? Coca- cola? nieeeeeeee!!Po takiej ilości słodkości niejeden koń nie byłby w stanie unieść swojego panaJ Prawdziwa LEMONIADA- to jest to co kowboje lubią najbardziej! Receptura jest ściśle tajna, żeby uzyskać przepis trzeba będzie go odnaleźć za pomocą starej mapy. Było tajemniczo, ale na pewno pysznie i orzeźwiająco! Na zdrowie J

Czwartek

Kim byłby kowboj bez swojego nieustraszonego konia? Tego dnia dowiedzieliśmy się jakie rodzaje koni żyją na całym świecie. Kucyki, araby i inne koniki nie będą już dla nas zagadką. A na koniec każdy wykonał własnego, tego wymarzonego konika

Piątek

Muzyka, tańce, dobry humor i szeroki uśmiech- to oznacza tylko jedno PIKNIK COUNTRY czas zacząć! Było głośno i wesoło! Tańce i hulańce zagoszczą w naszym przedszkolu! Wisienką na torcie będzie wspólne wykonanie pięknego krajobrazu Dzikiego Zachodu.

Opublikowano w Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.