,,Wigilia w gr.I”

Jest taki zmierzch wśród grudniowych szarych dni kiedy w noc pierwsza gwiazdka lśni…Wigilii czas, każe nam u stołu stać łamać chleb, razem trwać…

Dnia 18.112.2012 w grupie maluszków odbyło się spotkanie wigilijne, na którym oprócz tradycyjnego łamania się opłatkiem,śpiewania kolęd i pastorałek- nasze dzielne krasnoludki wspólnie z rodzicami wykonały przepiękne ozdoby na choinkę!

Nie zabrakło również przepysznych potraw wigilijnych,które w mig zniknęły ze stolika(największą popularnością cieszyły się oczywiście własnoręcznie zrobione ciasteczka, wykonane przez jedną z mam). Czas upłynął w magicznej i przyjaznej atmosferze,a co najważniejsze- każdy wigilijny gość wychodził z wielkim uśmiechem na twarzy!

Opublikowano w Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.