Opłaty w roku 2020/21

*oferta cenowa żłobkowa ,szczegóły w placówce

*oferta cenowa dla dzieci powyżej 2.5 lat
W ramach czesnego (pobyt dziecka w przedszkolu 6.30-18.00) opłata wynosi 720 zł

 • zajęcia dydaktyczne prowadzone  przez wychowawce
 • JĘZYK ANGIELSKI– zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu. Program nauki języka angielskiego jest realizowany w formie zabawy. Język jest przekazywany poprzez piosenki, wierszyki, rymowanki oraz różnego rodzaju gry, wykorzystywany w czasie zajęć muzycznych i plastycznych. Nauczyciel języka obcego powtarza te same zwroty do dzieci wielokrotnie, stosując odpowiednią mimikę i gesty, dzięki temu język obcy jest dla dzieci naturalny i zrozumiały.
 • MUZYKA ANGIELSKA – zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Piosenki „wpadają” w ucho , są łatwe do zapamiętania, dlatego też są bardzo ważnym elementem nauczania języka obcego. Dzieci poznają słówka zawarte w piosenkach poprzez czynności, jakie wykonują podczas śpiewania, a powtarzane słowa skutecznie utrwalają się w ich pamięci.
 • RYTMIKA – zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu.Są  pełne tańca, śpiewu i zabaw ruchowych przy muzyce. Zajęcia te zaspokajają dzieciom wrodzoną potrzebę ruchu, dają możliwość działania, uzewnętrzniania przeżyć emocjonalnych, wyrabiają wrażliwość artystyczną oraz rozwijają aparat mięśniowo – ruchowy. Zajęcia muzykalno – taneczne prowadzą do twórczych rozwiązań wyrażonych ruchem.
 • MUZYKOTERAPIA– zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. Wspomagają dziecięcą twórczość. Polegają na wszelkiego rodzaju improwizacjach na instrumentach perkusyjnych, a także improwizacjach ruchowych i wokalnych.  Zajęcia pozwalają na odreagowanie emocji, wyzwalają ich nieskrępowany przepływ, umożliwiają spontaniczne reakcje i ekspresję uczuć.
 • BAJKOTERAPIA – zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. Terapia przez bajki. Jest to doskonała metoda relaksacyjna po dniu pełnym wrażeń. Dzięki bajkom dziecko rozwija umiejętności emocjonalne, poznaje różne sposoby rozwiązywania trudnych sytuacji, rozładowuje napięcia, a także wzbogaca wiedzę o sobie i świecie.
 • GLOTTODYDAKTYKA- zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu. Glottozabawa są to autorskie zajęcia językowo – muzyczne Magdaleny Wojewody, innowacja w nauczaniu dzieci czytania, pisania i języków obcych.
 • Gimnastyka ogólnorozwojowa. Na zajęciach dzieci ćwiczą ogólna sprawność, koordynację ruchową, wykonują ćwiczenia przeciwko płaskostopiu, korygują wady postawy a także uczestniczą w ćwiczeniach z elementem współzawodnictwa
 • Terapia muzyką i ruchem wg.Agnieszki Chartanowicz -czynnie uczestniczymy we wszystkich szkoleniach Pani Agnieszki Chartanowicz .Dyscyplina bez nakazów.Jej głównym celem jest uwolnić nagromadzone w ciałach emocje oraz zapewnić podstawowy głód dzieci czyli ruch.
 • Metoda E.Gruszczyk – Kolczyńskiej „Dziecięca matematyka” jej celem jest wspomaganie rozwoju umysłowego dzieci, zwłaszcza w zakresie kształtowania pojęć matematycznych. Jej realizacja pozwala u dzieci rozwinąć możliwości umysłowe oraz uzdolnienia do uczenia się matematyki w szkole.
 • KULINARNE POTYCZKI–  zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu. Praktyczne zajęcia kulinarne podczas których, odkryjemy przed dziećmi tajemnice krainy smaków i opowiemy ciekawe historie związane z kuchnią świata, a także będziemy piec ciasteczka, robić sałatki wąchać świeże zioła i przyprawy, testować nowych smaki. Mniam:)
 • EKO- SMYKI– zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu. Zajęcia na których dzieci oglądają pod mikroskopem wiele interesujących roślin i nie tylko. Uczą się szacunku dla przyrody i wiedzy jak ekologicznie żyć we własnym domu. W ramach zajęć sadzą warzywa,zioła a także kwiaty.
 • WESOŁE JĘZYCZKI – zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.To zajęcia , na których nasze smyki mogą nie tylko pokręcić nosem i powykrzywiać buzię ale także wydawać niespotykane dźwięki.To logopedyczna zabawa relaksacyjno-rozwojowa zwiększająca otwartość i pewność siebie u dzieci.
 • 4 nielimitowane posiłki
 • ZAJĘCIA PLASTYCZNE– codziennie rysujemy, wycinamy,rzeźbimy,przyklejamy, lepimy, wydzieramy, malujemy i tworzymy
 • ZAJĘCIA RUCHOWE– codziennie biegamy,skaczemy, czołgamy się, wspinamy
 • SOTKANIA ZE SZTUKĄ – 1 raz w miesiącu. Do naszego przedszkola raz w miesiącu zapraszamy mobilny teatr.Przygotowane spektakle to interaktywna zabawa połączona ze sztuką teatralną. Dzieci uczestniczą w spektaklach razem z aktorami. Barwna scenografia, muzyka oraz piękne stroje pobudzają wyobraźnię dzieci i pomagają im jeszcze bardziej zaangażować się w spektakl.
 • PRZESIEWOWE BADANIA LOGOPEDYCZNE

Metody wspomagające: kinezjologia, metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, matematyka wg. Gruszczyk- Kolczyńskiej.

W przypadku rodzeństwa 10% zniżki.

Wpłatę czesnego proszę dokonywać na:
nr konta: 31 1160 2202 0000 0000 4611 5016
z dopiskiem:
czesne za miesiąc:
imię i nazwisko dziecka + grupa

Możliwość komentowania jest wyłączona.