ja

Anna Szramska – dyrektor przedszkola, jest nauczycielem z 10-letnim stażem pracy. Posiada bogate doświadczenie, wysokie kwalifikacje, odpowiednią wiedzę i umiejętności do stwarzania warunków umożliwiających wszechstronny, harmonijny rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych predyspozycji oraz możliwości.

Ukończyła wyższe studia na Akademii Świętokrzyskiej o kierunku Zintegrowana Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapia pedagogiczną oraz Roczny kurs w zakresie Zarządzania Oświatą.

21557292_1539854422742582_2014424471_oSylwia Strzelecka– osoba otwarta, cierpliwa i szczera. Uważa że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne dlatego podziwia ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Ogromną wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności oraz radzenia sobie w codziennych  czynnościach.

fullsizerender3Angelika Walczak– absolwentka Wydziału Pedagogiki Politechniki Radomskiej, gdzie ukończyła Pedagogikę Opiekuńczo- wychowawczą. Jej pasją jest zaszczepianie w dzieciach dobrych wartości, dlatego poszerzyła swoją wiedzę w dziedzinie Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi daje jej dużo satysfakcji i rozwija dobre cechy nauczyciela.W swojej pracy przewodzi jej myśl: „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie- naucz. Jeśli nie wie- wytłumacz. Jeśli nie może- pomóż”.

fullsizerenderEwelina Lipińska– absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie- kierunek Edukacja Wczesnoszkolna oraz Przedszkolna. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność. W pracy stara się dawać z siebie jak najwięcej. Największą radość sprawia jej uśmiech oraz zadowolenie jej podopiecznych

GLOTTODYDAKTYKA

gotto

Magdalena Wojewoda, właścicielka i założycielka firmy edukacyjnej GLOTTOZABAWA, pomysłodawczyni autorskiej metody pobudzania zdolności językowych u dzieci, autorka książeczki z płytą „GLOTTOZABAWY Z PIOSENKĄ”, lektor języka angielskiego i niemieckiego, glottodydaktyk, lingwista, pedagog.

Współpracuje z profesorem Bronisławem Rocławskim – wybitnym specjalistą wychowania językowego dzieci, twórcą systemu edukacyjnego – glottodydaktyki.

Wprowadzi Dzieci do krainy niezwykłych GLOTTOZABAW, które stanowią bazę prawidłowego rozwoju mowy dziecka i ułatwią przyswajanie języka ojczystego oraz obcego, teraz i w przyszłości.

CERAMIKA

10170843_727779117304937_6008212763823881934_n

Marta Baranowska – Z ceramiką ma kontakt od dziecka, od kiedy Jej mama prowadziła pierwszą Pracownię Ceramiczną.
To ona zaraziła Ją pasją lepienia z gliny i poznawaniem sekretów ceramiki. Wspólnie przekazują to innym do dziś.

Od kilku lat prowadzi Pracownię GAGA w Zalesiu Dolnym. Jest osobą otwartą, komunikatywną i przede wszystkim kreatywną. Te właśnie cechy wykorzystuję w pracy z dziećmi najczęściej.

Na zajęciach ceramicznych rozwija zdolności manualne, poprawia motorykę małą i rozbudza wrażliwość i wyobraźnię przestrzenną przedszkolaków.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Magda Stawczyk – instruktor gimnastyki korekcyjnej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z wykształcenia fizjoterapeuta, terapeuta integracji sensorycznej, dydaktyk medyczny specjalizujący się w dziedzinie pediatrii.

W Przedszkolu SMYK prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej mające na celu poprawę ogólnej kondycji fizycznej, wzmocnienie mięśni, poprawę koordynacji ruchowej, zwinności, szybkości, równowagi, poprawę wydolności fizycznej. Zajęcia mają również na celu zapobieganie powstawaniu wad postawy u dzieci, niwelowanie nieprawidłowości z nich wynikających.