Kadra

Anna Szramska dyrektor przedszkola, jest nauczycielem z 14-letnim stażem pracy. Posiada bogate doświadczenie, wysokie kwalifikacje, odpowiednią wiedzę i umiejętności do stwarzania warunków umożliwiających wszechstronny, harmonijny rozwój dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych predyspozycji oraz możliwości. Ukończyła wyższe studia na Akademii Świętokrzyskiej o kierunku Zintegrowana Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapia pedagogiczną oraz Roczny kurs w zakresie Zarządzania Oświatą.

Ewelina Lipińska– absolwentka Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej- Curie w Warszawie- kierunek Edukacja Wczesnoszkolna oraz Przedszkolna. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność. W pracy stara się dawać z siebie jak najwięcej. Największą radość sprawia jej uśmiech oraz zadowolenie jej podopiecznych.

Sylwia Strzelecka– osoba otwarta, cierpliwa i szczera. Uważa że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne dlatego podziwia ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Ogromną wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności oraz radzenia sobie w codziennych  czynnościach

Sylwia Strzelecka– osoba otwarta, cierpliwa i szczera. Uważa że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne dlatego podziwia ich spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Ogromną wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności oraz radzenia sobie w codziennych  czynnościach.

Agnieszka Tyrkaabsolwentka uczelni Europejskiej w Warszawie, gdzie ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną a także Uczelni Wyższej im. Janusza Korczaka na kierunku Diagnoza i terapia pedagogiczna. Jej pasją jest praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, a największą nagrodą uśmiech i radość na twarzy dziecka.

Marcin SochackiDyplomowany instruktor fitness i tańca. Wielokrotny Finalista Mistrzostw Polski, Vice-Mistrz Polski w 10 tańcach, Mistrz Polski w Tańcach Standardowych klasy „A” oraz półfinalista na jednym z najbardziej prestiżowych turniejów „German OPEN Championships” w Stuttgardzie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada najwyższa klasę taneczna „S”.

Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi, parami wyczynowymi oraz dorosłymi. Główny trener tańców standardowych w Klubie Sportowym „FAST-STEP”, które odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich. Jako czynny tancerz czerpał wiedzę szkoląc się u czołowych trenerów z całego świata m. in Fabio Selmi, Simona Fancello, Mirko Gozzoli, Asis Khadjeh-Nouri i Justyna Hawkins.

Ma świetny kontakt z dziećmi, zaraża innych swoją pasją do tańca. Swoje doświadczenie zamyka w 15 latach czynnego współzawodnictwa w tańcu sportowym. Aktualnie prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach oraz jest instruktorem par wyczynowych tańca towarzyskiego. Jest właścicielem Szkoły Tańca MOVE.

Hanna Mendrochabsolwentka szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Dwuletnie studia podyplomowe z kształcenia muzyczno – ruchowego (taniec, rytmika orffowska, choreoterapia) na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Zajęcia opiera o wybrane utwory muzyczne dostosowane do danej grupy wiekowej. Piosenki są podstawą zabaw i zadań dostosowanych do wieku i potrzeb dzieci. Przede wszystkim muzyka jest punktem wyjścia do szeroko pojętego rozwoju oraz do nauki wyciszenia i koncentracji.

Krystian KalmusPosiada uprawnienia instruktora karate kyokushin. Jest wychowankiem sensei Krzysztofa Markowskiego oraz instruktorem w klubie Bushi Team. Czynny zawodnik, Medalista Pucharu Polski oraz wielu turniejów ogólnopolskich. Sport oraz prowadzenie zajęć są jego pasją, która sprawia mu wiele satysfakcji. Prowadzi zajęcia karate w przedszkolach oraz szkołach. Jego podopieczni z sukcesami biorą udział w turniejach oraz rozwijają się, zdając egzaminy na coraz wyższe stopnie.

GLOTTODYDAKTYKA

Magdalena Wojewoda – właścicielka i założycielka firmy edukacyjnej GLOTTOZABAWA, pomysłodawczyni autorskiej metody pobudzania zdolności językowych u dzieci, autorka książeczki z płytą „GLOTTOZABAWY Z PIOSENKĄ”, lektor języka angielskiego i niemieckiego, glottodydaktyk, lingwista, pedagog.

Współpracuje z profesorem Bronisławem Rocławskim – wybitnym specjalistą wychowania językowego dzieci, twórcą systemu edukacyjnego – glottodydaktyki.

Wprowadzi Dzieci do krainy niezwykłych GLOTTOZABAW, które stanowią bazę prawidłowego rozwoju mowy dziecka i ułatwią przyswajanie języka ojczystego oraz obcego, teraz i w przyszłości.

CERAMIKA

Marta Baranowska – Z ceramiką ma kontakt od dziecka, od kiedy Jej mama prowadziła pierwszą Pracownię Ceramiczną.
To ona zaraziła Ją pasją lepienia z gliny i poznawaniem sekretów ceramiki. Wspólnie przekazują to innym do dziś.

Od kilku lat prowadzi Pracownię GAGA w Zalesiu Dolnym. Jest osobą otwartą, komunikatywną i przede wszystkim kreatywną. Te właśnie cechy wykorzystuję w pracy z dziećmi najczęściej.

Na zajęciach ceramicznych rozwija zdolności manualne, poprawia motorykę małą i rozbudza wrażliwość i wyobraźnię przestrzenną przedszkolaków.