Zachęcamy do zapoznania się z naszą Smyko-kadrą.

Wiedza, doświadczenie, zabawa i pasja – to nas łączy. Tworzymy wykształcony, profesjonalny i kreatywny zespół. Mamy ogromne szczęście, bo robimy to, co umiemy i lubimy. Jesteśmy kreatywni, ciągle poszukujemy i doskonalimy swoją wiedzę. Świat się zmienia, a my dotrzymujemy mu kroku. W pracy wykorzystujemy, to co sprawdzone i co nowe- najlepsze dla prawidłowego rozwoju dziecka. Oferujemy najwyższy posiom opieki i wychowania dla Państwa pociech.

Anita Ginał

Dyrektorka Przedszkola, Nauczycielka

Absolwentka studiów pedagogicznych na specjalności przedszkolnej i wczesnoszkolnej, skończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki Montessori i zarządzania oświata. Ukończyła kurs glottodydaktyczny i glottoterapeutyczny pod kierunkiem profesora Rocławskiego. W swojej pracy kieruje się w myśl „Podążaj za dzieckiem. Kocha dzieci i od zawsze traktuje je z miłością i bliskością przy tym ucząc wartości najważniejszych w życiu. Najważniejszy dla niej jest uśmiech dla dziecka, który sprawia, że dzieci pod jej kierunkiem rozwijają się harmonijnie. W naszym przedszkolu jest wychowawca grupy Smerfy. Dodatkowo ukończyła wiele szkoleń między innymi pierwsza pomoc, Aktywne Słuchanie Muzyki Batii Strauss oraz Zabawy i Tance dla małych dzieci.

Anna Jurzyk

Nauczycielka

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. W pracy z dziećmi stawia na bliskość i partnerstwo a największą radość przynoszą jej postępy i uśmiechy podopiecznych. Wychowawca grupy Zajączki.

Maja Poruszek

Nauczycielka

Już od dziecka uwielbiała przebywać  z dziećmi i zawsze czuła, że to właśnie temu będzie chciała poświęcić swój czas. Ukończyła kurs kwalifikacyjny na opiekuna w przedszkolu. Uwielbia sprawiać by dzieci czuły się jak w drugim domu, a jej celem numer 1 jest sprawić u dzieci uśmiech i poczucie bezpieczeństwa. Ogromną radość sprawiają jej zajęcia z podopiecznymi oraz patrzenie jak maluchy rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania. Wychowawca grupy Słoneczka.

Anna Świeżaczyńska

Nauczycielka

Uważa że w każdym z nas jest dziecko. Należy dać mu dojść do głosu wówczas uda nam się porozumieć z każdym przedszkolakiem. W pracy ceni sobie wzajemny szacunek i zrozumienie. Wierzy, że wystarczy tylko być obok i wspierać kreatywne umysły młodych ludzi. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej i ma wieloletnie doświadczenie w pracy w żłobku i przedszkolu. Ceni sobie współpracę z rodzicami. Jest kreatywna, uporządkowana i pracowita. Z uśmiechem czeka na to co przyniesie jej kolejny dzień. Wychowawca grupy Pszczółki.

Krystian Kalmus

Nauczyciel

Posiada uprawnienia instruktora karate kyokushin. Jest wychowankiem sensei Krzysztofa Markowskiego oraz instruktorem w klubie Bushi Team. Czynny zawodnik, Medalista Pucharu Polski oraz wielu turniejów ogólnopolskich. Sport oraz prowadzenie zajęć są jego pasją, która sprawia mu wiele satysfakcji. Prowadzi zajęcia karate w przedszkolach oraz szkołach. Jego podopieczni z sukcesami biorą udział w turniejach oraz rozwijają się, zdając egzaminy na coraz wyższe stopnie.

Marta Baranowska

Nauczycielka

Z ceramiką ma kontakt od dziecka, od kiedy Jej mama prowadziła pierwszą Pracownię Ceramiczną.
To ona zaraziła Ją pasją lepienia z gliny i poznawaniem sekretów ceramiki. Wspólnie przekazują to innym do dziś.

Od kilku lat prowadzi Pracownię GAGA w Zalesiu Dolnym. Jest osobą otwartą, komunikatywną i przede wszystkim kreatywną. Te właśnie cechy wykorzystuję w pracy z dziećmi najczęściej.

Na zajęciach ceramicznych rozwija zdolności manualne, poprawia motorykę małą i rozbudza wrażliwość i wyobraźnię przestrzenną przedszkolaków.

Marcin Sochacki

Nauczyciel

Dyplomowany instruktor fitness i tańca. Wielokrotny Finalista Mistrzostw Polski, Vice-Mistrz Polski w 10 tańcach, Mistrz Polski w Tańcach Standardowych klasy „A” oraz półfinalista na jednym z najbardziej prestiżowych turniejów „German OPEN Championships” w Stuttgardzie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Posiada najwyższa klasę taneczna „S”.

Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych z dziećmi, parami wyczynowymi oraz dorosłymi. Główny trener tańców standardowych w Klubie Sportowym „FAST-STEP”, które odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich. Jako czynny tancerz czerpał wiedzę szkoląc się u czołowych trenerów z całego świata m. in Fabio Selmi, Simona Fancello, Mirko Gozzoli, Asis Khadjeh-Nouri i Justyna Hawkins.

Ma świetny kontakt z dziećmi, zaraża innych swoją pasją do tańca. Swoje doświadczenie zamyka w 15 latach czynnego współzawodnictwa w tańcu sportowym. Aktualnie prowadzi zajęcia taneczne w przedszkolach i szkołach oraz jest instruktorem par wyczynowych tańca towarzyskiego. Jest właścicielem Szkoły Tańca MOVE.