Zajęcia dodatkowo płatne

Glottodydaktyka

Katarzyna Kwos
Absolwentka APS w Warszawie o specjalności glottodydaktyka i nauczanie zintegrowane. W przedszkolu prowadzi zajęcia dla dzieci od 3 roku życia w zakresie przygotowania do czytania i pisania metodą prof. B. Rocławskiego.

Logopedia

Urszula Kasperska – Joachimiak.
Absolwentka Logopedii i Surdopedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z terapii pedagogicznej. Od 4 lat współpracuje ze Smykiem. Zajęcia prowadzi raz w tygodniu, zajęcia są indywidualne, mają na celu rozwijanie mowy biernej i czynnej a także usprawnienie aparatu artykulacyjnego oraz korygowanie wad wymowy.

Judo

Artur Zieliński
Swoją przygodę z Judo rozpoczął w 1994r w Klubie Sportowym Ryś w Warszawie. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zdobył uprawnienia instruktorskie.
W trakcie zajęć dzieci uczą się podstawowych elementów poprzez zabawę. Celem zajęć jest także uodpornienie dzieci na kontakt cielesny z innymi dziećmi. Jest tu dużo przepychania, przeciągania i wypychania. Dzieci turlają się i ugniatają jeden po drugim. Podczas zajęć oprócz zabawy dzieci uczą się podstawowych elementów judo, głównie techniki padów.

Ceramika

Jacek Borowiecki
Wszystkie elementy występujące na zaję­ciach dla “gliniarzy” są organizowane w sposób prosty, umożliwiający realizację zadań nawet dzieciom trzyletnim, a efek­tami możemy się cieszyć przez długie lata. Serdecznie zachęcamy do tej formy aktyw­ności zarówno dzieci jak i dorosłych. Jest to bardzo dobra możliwość odpoczynku, odprężenia, a jednocześnie realizacji swo­ich pasji artystycznych.

 

Basen

Mariusz Matusiak– instruktor nauki pływania.

Te zajęcia to aktywne i atrakcyjne spędzenie czasu, integracja dzieci a przede wszystkim nauka przynosząca efekty.
Pan Mariusz naucza, a następnie doskonali umiejętności pływackie, poprawia ogólny rozwój, wzmacnia organizm, oraz kształtuje prawidłową postawę, a wszystko to dzięki urozmaiconym zajęciom obfitującym w ciekawe zabawy i ćwiczenia z wykorzystaniem przyborów.

 

Religia

ks. Łukasz
Posiada przygotowanie pedagogiczne.

Eksperymenty

Andrzej Nadera
Te spotkania mają na celu przybliżenie dzieciom odrobiny fachowej wiedzy. Więc poprzez zabawę, ciekawe eksperymenty, z uśmiechem Pan  uczy  dzieci chemii, biologi, bo,, dzieci uczą się tego, czego doświadczają” Doroty Lew Nolte.

Możliwość komentowania jest wyłączona.