15.02.2019r,,Bal Karnawałowy”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Prosimy Rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci na ten dzień:)

14.02.2019r,,Bal walentynkowy „

Tego dnia w przedszkolu będzie  bardzo czerwono, a to a sprawą przedszkolaków ubranych w ten charakterystyczny dla Walentynek kolor, a także wystroju przedszkola, w którym będą dominowały czerwone serca.Podczas balu będą się doskonale bawiły i dowiedzą się wielu ciekawostek na temat dnia św. Walentego m.in. tego jak Walentynki obchodzone są w innych krajach np. Francuzki kupują sobie kwiaty, Włosi kupują ubrania w kolorze czerwonym , a Japończycy obdarowują się czekoladkami „giri-choko”.Nasze Smyki nauczą  się także jak „kocham cię” brzmi w obcych językach, i o ile angielskie „I love you” i niemieckie „Ich liebe dich”  , czeskie „Miluji te” i chińskie „Wo ai ni” .

04.02.2019r Prezentacja multimedialna ,,W świecie Arktyki”

04.02-08.02.2019r,,W świecie Arktyki”-II tydzień ferii

Antarktyda jest bardzo zimnym kontynentem. Ten kontynent jest pokryty lodem i śniegiem. Na Antarktydzie żyje dużo pingwinów, fok, lwow morskich, niedźwiedzi polarnych.Nasze Smyki dowiedzą się wielu ciekawostek o tym kontynencie ,będą rozwijały swoje zdolności plastyczne oraz sensoryczne:)

Zajęcia dodatkowe styczeń 2019r.

Tabelka zajęć dodatkowych styczeń 2019

28.01-01.02.2019r-I tydzień ferii,,W krainie muzyki”

Dawno, dawno temu, a może całkiem niedawno, daleko stąd, a może całkiem blisko w dużym domu, a może całkiem malutkim mieszkała dziewczynka i chłopiec.
Ona miała na imię Małgosia, a on Jaś. Dzieci mieszkały w zaczarowanej krainie – tak im przynajmniej się wydawało.
W krainie tej wszędzie rozbrzmiewały dźwięki muzyki, po niebie tańczyły kolorowe nutki,
a wszystkie domy były zamykane i otwierane przy pomocy wiolinowych kluczy.
Dorośli w tej krainie całymi dniami grali na instrumentach i śpiewali, a dzieci całymi dniami słuchały muzyki i tańczyły.Wszyscy byli bardzo szczęśliwi:)

Będziemy poznawać instrumenty,śpiewać ,tańczyć robić orkiestrę muzyczną i wiele innych rzeczy:)

25.01.2019r-,,Dzień Babci i Dziadka”

Kocham mocno Babcię, Dziadka

To nie żarty moi mili

Dzisiaj im życzenia składam By sto latek jeszcze żyli:)

Zapraszamy serdecznie Kochane Babcie i Dziadziusiów na obchody Waszego Święta:

Grupa II-15.00

Grupa III-16.00

Grupa IV-17.00

22.01.2019r ,,Wspólne zabawy i pląsy z Babcią i Dziadkiem”-grupa I Smerfiki

Zapraszamy serdecznie Kochane i Babcie i Dziadziusiów naszych Smerfików z grupy I.Będzie super zabawa.Ubierzcie się wygodnie:)

22.01.2019r Wyjazd do Teatru Baj na spektakl ,,Zaczarowane wycinanki”

Kolorowa rybka zamiast spełnić trzy życzenia daje pewnemu chłopcu niezwykłe nożyczki. Może za ich pomocą wyciąć z papieru wszystko, o czym zamarzy, a natychmiast stanie się to rzeczywistością. Czy zaczarowane wycinanki przyniosą mu szczęście? Może się okazać, że kiedy ma się już wszystko, jest potwornie nudno, a proste zabawy z rodzicami stają się wartością najcenniejszą.

Wyjazd do teatru o godz.8.30 ,śniadanie dla dzieci wyjeżdżających w tym dniu o godz.8