I.Grupa z ,,podstawowym” językiem angielskim.

W ramach czesnego (pobyt dziecka w przedszkolu 6.30-18.00) opłata wynosi 750 zł

• zajęcia dydaktyczne prowadzone  przez wychowawce
  • język angielski– 3 razy w tygodniu
  • hiszpański lub francuski – 1 raz w tygodniu
  • rytmika – 1 raz w tygodniu
  • gimnastyka korekcyjna/taniec – wymiennie co tydzień
  • Eko-Smyki– 1 raz w miesiącu. Zajęcia na których dzieci będą oglądały pod mikroskopem wiele interesujących roślin i nie tylko. Dzięki tym zajęciom nauczą się szacunku dla przyrody i będą wiedziały jak ekologicznie żyć we własnym domu. W ramach zajęć dzieci będą sadzić warzywa,zioła a także kwiaty.
  • Gliniarze– 1 raz w miesiącu. Zajęcia fantastycznie rozwijają  zdolności plastyczne, rozbudza wrażliwość artystyczną i zapał twórczy. Tworzone prace są wypalane i szkliwione przez dzieci.
  • Wesołe języki-2 razy w tygodniu. Zajęcia skierowane do wszystkich dzieci, które lubią czasem pokręcić nosem i powykrzywiać buzię. To logopedyczna zabawa relaksacyjno-rozwojowa zwiększająca otwartość i pewność siebie u dzieci.
  • 4 nielimitowane posiłki
  • zajęcia plastyczne– codziennie rysujemy, wycinamy,rzeźbimy,przyklejamy, lepimy, wydzieramy, malujemy i tworzymy
  • zajęcia ruchowe– codziennie biegamy,skaczemy, czołgamy się, wspinamy
  • atrakcje w przedszkolu (przedstawienia teatralne, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi),
  • przesiewowe badania logopedyczne

II.Grupa z ,,wykładowym” językiem angielskim.

W ramach czesnego (pobyt dziecka w przedszkolu 6.30-18.00) opłata wynosi 900 zł

• zajęcia dydaktyczne prowadzone w języku angielskim przez wychowawce
  • zajęcia z Native Speakerem – 2 razy w tygodniu
  • hiszpański lub francuski – 1 raz w tygodniu
  • rytmika – 1 raz w tygodniu
  • gimnastyka korekcyjna/taniec – wymiennie co tydzień
  • 4 nielimitowane posiłki
  • zajęcia ruchowe– codziennie biegamy,skaczemy, czołgamy się, wspinamy
  • przesiewowe badania logopedyczne.

W przypadku rodzeństwa 10% zniżki.

Wpłatę czesnego proszę dokonywać na:
nr konta: 31 1160 2202 0000 0000 4611 5016
z dopiskiem:
czesne za miesiąc:
imię i nazwisko dziecka + grupa