Zapisy

Jeżeli chcecie Państwo obejrzeć nasze Przedszkole, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. W związku z obecnym stanem epidemicznym w kraju, odwiedziny w naszej placówce są możliwe w określonych godzinach, tak żeby zapewnić bezpieczeństwo naszym Podopiecznym.

Zapraszamy również do zapoznania się z terminami najbliższych dni otwartych, które odbędą się w dniach 6 luty oraz 20 luty od godziny 10:00. Udział w spotkaniu należy potwierdzić telefonicznie pod numerem telefonu 514-293-390.

Przedszkole prowadzi zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych, które odbywają się w ostatnich dniach sierpnia. Dzieci wymagające dłuższego okresu adaptacji zapraszamy do udziału w naszych codziennych aktywnościach na świeżym powietrzu. Wystarczy do nas zadzwonić i potwierdzić przybycie! 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY! 🙂